“Tas var likties neticami, bet tas ir 100% droši – manas automašīnas degvielas patēriņš ir 3.2l/100km!!!”

Degvielas cenu celšanās mani nemaz neietekmē. Katru mēnesi es ietaupu līdz 70% no naudas, ko es agrāk tērēju degvielas iegādei!

VIENKĀRŠI PIESLĒDZIET UN IETAUPIET!

Vai jums apnikusi degvielas cenu celšanās? Vai jums ir apnicis katru mēnesi maksāt lielu naudu tikai par to, lai no mājām aizbrauktu uz darbu u atpakaļ. Ņemot vērā daudzu ekspertu viedokli, Latvijā šogad ir gaidāmas vēl lielāks degvielas cenu kāpums. Degviela kļūst dārgāka, taču to nevar salīdzināt ar kaitējumu, kas tiek nodarīts dabai. Ar šo ierīci jūs ne tikai ietaupīsiet jūsu naudu, bet arī palīdzēsiet dabai. Vai jūs gribat elpot svaigu gaisu un dzīvot nepiesārņotā pasaulē?

Dariet galu nepārtraukti augošajām izmaksām par degvielu. Pieslēdziet jūsu automašīnai inovatīvo enerģijas taupīšanas ierīci - Fuel Saver. Šī ierīce ir atšķirīga no citiem līdzīgiem produktiem, kas tiek piedāvāti tirgū, un to nedrīkst salīdzināt ar tiem.Pieslēdziet inovatīvo enerģijas taupīšanas ierīci - Fuel Saver pie jūsu mašīnas. Fuel Saver reputācija un efektivitāte ir slavena starptautiskā līmenī. Tā pamatā ir novatoriska un revolucionāra degvielas taupīšanas tehnoloģija, kas tika izstrādāta, lai samazinātu degvielas patēriņu līdz pat 70% visa veida automašīnās. Fuel Saver strādā, ietaupot jūsu degvielu un naudu. To vajag pievienot cigarešu šķiltavas ligzdai mašīnā.

Fuel Saver optimizē un uzlabo elektriskās ķēdes darbību. Tas nodrošina automašīnas sprieguma stabilitāti un tādā veidā automašīna strādā labāk un patērē mazāk degvielas. Fuel Saver iedarbojas uz visām iekārtām, kas rada traucējumus ķēdē. Liels ieguvums no automašīnas elektrisko sistēmu stabilizācijas, ir tas, ka jūsu dzinējs tiek nodrošināts ar vienmērīgu dzirksteli. Rezultāts ir labāka degvielas sadegšana, mazāks degvielas patēriņš un tīrāki izmeši.

Fuel Saver LABUMI

 • Samazina L/100 km
 • Tīrāki izmeši
 • Palielina Jaudu
 • Balansē Elektrisko Sistēmu
 • Ilgāka Akumulatora Dzīve
 • Vienkārša instalācija
 • Pieejamība
 • Garantēti rezultāti

Pasūtiet Fuel Saver aizpildiet pasūtījuma formu zemāk un novērojiet, ka degvielas patēriņš sāk samazināties bez jebkādas piepūles no jūsu puses. Šī revolucionārā degvielas taupīšanas ierīce palīdzēs jums cīnīties ar degvielas monopolistiem, neškiroties no jūsu naudas. Jums izdosies ietaupīt līdz pat 70% no jūsu degvielas patēriņa katru mēnesi! Turklāt, mazāks degvielas patēriņš nozīmē ne tikai ietaupīto naudu, bet arī zaļāku un tīrāku planētu!

Kāpēc izēlēties Fuel Saver?

Fuel Saver ir augstas kvalitātes produkts. Šai ierīcei ir drošības sertifikāts un tas atbilst visām Eiropas prasībām. Daudzi līdzīgi produkti Eiropas tirgū sola samazināt degvielas patēriņu, bet Fuel Saver ir revolucionārs un sertificēts augsto tehnoloģiju produkts. Uzticieties tikai oriģinālam.

Fuel Saver ir augstas kvalitātes, efektīva, starptautiski pārbaudīta ierīce degvielas taupīšanai, kas padarīja vairākus tūkstošus ģimeņu laimīgākas, palīdzot tām ietaupīt naudu un degvielu.

Atšķirībā no līdzīgām ierīcēm, ko pārdod Latvijā, Fuel Saver ir trīs reizes testēts dažādās Eiropas laboratorijās. Fuel Saver ir veiksmīgi izgājis visus šos testus. Turklāt, tam ir arī dažādu institūciju sertifikāti, kurus jūs varat atrast mūsu mājas lapā.

Fuel Saver ir divu gadu pilnā garantija. Ko tas nozīmē? 10 darba dienu laikā mēs veicam ierīces remontu vai aizvietojam to ar jaunu ierīci.

Viegli lietot – vienkārši pieslēdziet un sāciet ietaupīt!

Tas ir pieejams par konkurētspējīgu cenu!

UZTICIETIES ORIĢINĀLAM PRODUKTAM

 • Universāls – piemērots visām automašīnām
 • Efektīvs – ietaupa degvielu līdz 75%
 • Pieejams – labākā cena tirgū
 • Viegli lietot – vienkārši pieslēdziet un sāciet taupīt
 • Divu gadu garantija
 • Bezmaksas Piegāde

KĀ TAS STRĀDĀ?

Jūsu auto elektriskās sistēmas sastāvdaļas ir savstarpēji saistītas viena ar otru. Lai iegūtu labāku sniegumu no sava auto, ir jābūt tīrai elektriskās ķēdes videi. Daudzās automašīnās ekspluatācijas laikā tiek zaudēta elektriskā vienmērība, tiek samazināta dzinēja jauda dažādu mehānismu, akumulatora un aizdedzes sveču nolietojuma dēļ.

Lai saglabātu optimālu elektrisko darbību un uzlabotu L/100 km parametru, jūsu mašīnai ir jāstrādā stabilā sprieguma vidē. Fuel Saver nodrošina to. Tas ir daudzfunkcionāls sprieguma stabilizators. Fuel Saver konstrukcija stabilizē jūsu automašīnas elektrisko sistēmu, kas izpaužas efektīvāk sadegot degvielai un labāk darbojoties kopumā. Vēl viens labums, ko sniedz automašīnas elektriskās sistēmas stabilizācija , ir tas, ka aizdedzes sveces saņem stipru un vienmērīgu dzirksteli, kas nodrošina labāku sadegšanu. Tas var palielināt jaudu un uzlabot degvielas patēriņu L/100 km, papildus attīrot izmešus.

Šī revolucionārā tehnoloģija dod patērētājiem iespēju saglabāt naudu uzpildot degvielu un tajā pašā laikā parūpēties par apkārtējo vidi. Vēl viena laba ziņa ir tas, ka nav jāmaksā par instalāciju. Vienkārši pieslēdziet Fuel Saver jūsu automašīnas cigarešu šķiltavu ligzdai un zilā gaisma būs signāls tam, ka Fuel Saver strādā, atgādinot ka jūs ietaupāt naudu!

Pēc mūsu klientu sniegtās informācijas, ietaupījums ir intervālā 50% - 75%.

Mārtiņš

Mans tēvs ir automehāniķis un tāpēc es arī vienmēr gribēju par to kļūt. Es vienmēr daru savu darbu ar prieku. Bet dažreiz slikta benzīna kvalitāte, vai arī mašīnas elektriskā sistēma ir iemesls augstam degvielas patēriņam. Bet Fuel Saver atrisina visas šīs problēmas. Es to pārbaudīju uz savas automašīnas un rezultāti ir iespaidīgi. Mans patēriņš nokrita no 5l/100km līdz 2.9l/100km. Tas ir vēl labāk nekā izklausās! Kā automehāniķis es rekomendēju Fuel Saver!

Toms N.

Šeit nav nekādas maģijas, bet tikai novatoriskā tehnoloģija. Fuel Saver stabilizē spriegumu jūsu mašīnā un šādā veidā tā strādā labāk, brauc ātrāk ar mazāku degvielas daudzumu un tīrākiem izmešiem. Elektriskās daļas jūsu mašīnā ir saistītas savā starpā. Bet tās funkcionē dažādā veidā un dažādos nolūkos, tādā veidā radot elektrisko disbalansi jūsu mašīnā. Lai izvairītos no tā, jums ir jāizveido optimāls elektriskās ķēdes līmenis. Tieši to Fuel Saver dara. Kad jūsu mašīnas elektriskā sistēma ir stabilizēta, tad aizdedzes dzirkstele paliek vienmērīga un degviela sadeg labāk. Šī elektro-balansēšanas tehnoloģija ietekmē degvielas patēriņu un tas ir vienkāršs veids kā to samazināt. Fuel Saver ļauj ietaupīt līdz 50-75% un dod reālus un garantētus rezultātus.

Jānis P.

Ar Fuel Saver, ietaupījums ir reāls, un tas tiešām palīdz jums ietaupīt naudu, atšķirībā no citiem līdzīgiem produktiem tirgū, kas nepatiesi apgalvo, ka ietaupa degvielu. Fuel Saver izmantošana noved pie garantētā degvielas patēriņa samazinājuma. Tā ir izstrādāta ar inovatīvas tehnoloģijas palīdzību, kas optimizē darbu auto elektriskās ķēdes darbu. Rezultāti ir mazāk degvielas uz 100 km un tīrākas izplūdes. Un, protams, naudas ietaupīšana.

Atsauksmes:

Anna J.


Es braucu katru dienu - vedu bērnus uz skolu, braucu tikties ar klientiem un pēc tam atkal vedu bērnus mājās no skolas. Turklāt mēs visi zinām, kāda ir satiksme lielā pilsētā, un jūs varat iedomāties, cik daudz naudas es tērēju par degvielu ... Bet tad es uzzināju par Fuel Saver, un tagad mans patēriņš ir daudz mazāks. Par naudu, ko ietaupu, es pērku labas lietas sev un maniem bērniem!

Vitolds G.

Mans autiņš ir astoņus gadus vecs, es to nopirku, kad tam bija 2 gadi. Es nopirku to lietotu no puiša, kurš man teica, ka tas ir lieliskā stāvoklī. Bet tā nebija taisnība - mans auto tērēja 7-8l/100km! Es nevarēju atļauties tērēt tik daudz naudas uz degvielu, un es biju gandrīz izmisis ... Bet tad es ieraudzīju reklāmu par Fuel Saver, un nolēmu, ka tas būtu labi to izmēģināt. Man nebija ko zaudēt, un cena bija pārsteidzoši zema. Gandrīz uzreiz es pamanīju, ka mans auto tērē mazāk degvielas uz vienu kilometru un auto elektriskās sistēmas strādā labāk nekā jebkad. Optimālā sistēmu darbība ietekmē degvielas patēriņu - tagad tas tērē pusi no tā, kas bija agrāk.

Rihards A.

Es braucu ar Golf IV 1.9 TDI, un pēc tam, kad iegādājos Fuel Saver motors strādā daudz labāk un klusāk nekā iepriekš. Es arī pamanīju, ka no tā mana auto patēriņš samazinājās vairāk nekā pār 1l ... Mans secinājums ir tāds, ka Fuel Saver padara "dzīvi labāku", gan īpašniekiem gan viņu auto :).

Andris E.

Man bija problēmas ar manu mašīnu, kopš es to nopirku. Dažreiz elektrika spēlēja spēlītes, bet brīdī, kad es nokļūstu pie automehāniķa, viss atkal strādā normāli. Un es jutos tik neērti. Pēc tam es nopirku Fuel Saver. Tas ne tikai ietaupa man degvielu - mans auto patēriņš ir 3,2 l / km, bet man vairs nav problēmu ar manu elektrisko sistēmu. Tagad es jūtos komfortabli un droši, kad es ceļoju ar savu auto.

Vitalijs K.

Kā servisa centra un auto detaļu veikala īpašnieks, nenoliedzu, ka es sākotnēji neuzticējos Fuel Saver. Viens paziņa ieteica, lai es to uzstādītu uz sava auto, Renault Megane 1.5 dCi, un es pamanīju sekojošo: Sākumā patēriņš jauktā režīmā man bija 5,6 litri. Pēc Fuel Saver pieslēgšanas patēriņš pakāpeniski samazinājās līdz 2.2 litriem. Secinājumi: mans auto jau nobraucis 180000 kilometru, tāpēc man droši vien ir pietiekami daudz kvēpu dzinējā. Esmu priecīgs, ka pieslēdzu Saveru, samazinot dīzeļdegvielas patēriņu par 65%.

Sergejs L.

Es braucu ar Mercedes un patēriņš ir mazāk nekā 2 l/100km pēc Fuel Saver instalācijas. Manuprāt manas investīcijas ir tā vērtas. Dzinējs strādā vienmērīgi un “čukst”. Tas ir pārsteidzoši, paldies.

Aizpildiet formu zemāk, lai pasūtītu Fuel Saver un sāktu ietaupīt naudu jau tagad!

Jā! Es pasūtu Fuel Saver® , lai samazinātu degvielas patēriņu līdz pat 70% , bet, ja manas automašīnas degvielas patēriņš nesamazināsies, tad es saņemšu 100% no samaksātas summas par šo produktu, jo es saņēmu naudas atgriešanas garantiju kopā ar savu pirkumu.

Es pasūtīšu šodien un tādā veidā samaksāšu speciālā piedāvājuma cenu €38 , kad parastā cena ir €48.00 par vienu iepakojumu. Papildus, kas ir daļa no šodienas akcijas, produkta piegāde būs bezmaksas (tas nozīmē, ka ietaupu vēl €5).

Es saprotu, ka šis pirkums neietver nekādu risku, tāpēc ka 60 dienu laikā no maksāšanas datuma man būs iespēja saņemt visu savu naudu atpakaļ!

Šis produkts tiek pārdots tikai internetā. Mūsu produkts ir izgatavots ASV un ir visdrošākais tirgū. Tas ir veiksmīgi izgājis visus testus un pierādīja savu augsto kvalitāti. Mēs neiesakam citu produktu lietošanu zemas kvalitātes un nepierādītu rezultātu dēļ.

Aizpildiet informāciju zemāk: